Kreatief werken met jongeren

De Krejokalender in jouw agenda?
Zie hier hoe dat kan!

Kalender

Tjieftjaf

Tjieftjaf

Friday 13 December 2019
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
12
13
1
00
00
346
2019
12
13
1
00
00
346
8
1100
SOJA

SOJA

Saturday 14 December 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
12
14
21
00
00
347
2019
12
14
24
30
00
347
23
1108
Kerstfeestje Kinderatelier

Kerstfeestje Kinderatelier

Saturday 21 December 2019
van 14:00 tot 18:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
12
21
15
00
00
354
2019
12
21
19
00
00
354
1
1076
Kerstfeestje Tieneratelier

Kerstfeestje Tieneratelier

Sunday 22 December 2019
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
12
22
1
00
00
355
2019
12
22
1
00
00
355
8
1099
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 10 January 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
1
10
20
30
00
9
2020
1
10
23
00
00
9
13
1145
Tieneratelier (Vredeseilanden)

Tieneratelier (Vredeseilanden)

Saturday 11 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
1
11
10
30
00
10
2020
1
11
13
00
00
10
8
1090
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 11 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
1
11
10
30
00
10
2020
1
11
13
00
00
10
1
1067
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 17 January 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
1
17
20
30
00
16
2020
1
17
23
00
00
16
13
1146
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 18 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
1
18
10
30
00
17
2020
1
18
13
00
00
17
8
1091
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 24 January 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
1
24
20
30
00
23
2020
1
24
23
00
00
23
13
1147
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 25 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
1
25
10
30
00
24
2020
1
25
13
00
00
24
1
1068
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 1 February 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
2
1
10
30
00
31
2020
2
1
13
00
00
31
8
1092
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 8 February 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
2
8
10
30
00
38
2020
2
8
13
00
00
38
1
1069
SOJA

SOJA

Saturday 8 February 2020
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2020
2
8
21
00
00
38
2020
2
8
24
30
00
38
23
1109
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 15 February 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
2
15
10
30
00
45
2020
2
15
13
00
00
45
8
1093
Kinderdredaagse

Kinderdredaagse

van Saturday 22 February 2020
tot Tuesday 25 February 2020
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
2
22
1
00
00
52
2020
2
25
1
00
00
55
1
1081
Tjieftjaf

Tjieftjaf

Friday 28 February 2020
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
2
28
1
00
00
58
2020
2
28
1
00
00
58
8
1101
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 7 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
3
7
10
30
00
66
2020
3
7
13
00
00
66
8
1094
Friemel

Friemel

Saturday 7 March 2020
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
3
7
15
00
00
66
2020
3
7
18
00
00
66
1
1077
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 13 March 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
3
13
20
30
00
72
2020
3
13
23
00
00
72
13
1149
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 14 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
3
14
10
30
00
73
2020
3
14
13
00
00
73
1
1070
SOJA

SOJA

Saturday 14 March 2020
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2020
3
14
21
00
00
73
2020
3
14
24
30
00
73
23
1110
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 21 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
3
21
10
30
00
80
2020
3
21
13
00
00
80
8
1095
Vormingsatelier

Vormingsatelier

van Friday 27 March 2020 19:30
tot Friday 20 March 2020 22:00
Vormingsatelier
2020
3
27
20
30
00
86
2020
3
20
23
00
00
79
13
1148
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 27 March 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
3
27
20
30
00
86
2020
3
27
23
00
00
86
13
1150
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 28 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
3
28
10
30
00
87
2020
3
28
13
00
00
87
1
1071
Zwambatrip

Zwambatrip

van Saturday 4 April 2020
tot Monday 6 April 2020
Zwamba's
2020
4
4
1
00
00
94
2020
4
6
1
00
00
96
7
1188
Tienerdriedaagse

Tienerdriedaagse

van Friday 10 April 2020
tot Monday 13 April 2020
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
4
10
1
00
00
100
2020
4
13
1
00
00
103
8
1105
Friemel

Friemel

Saturday 18 April 2020
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
4
18
15
00
00
108
2020
4
18
18
00
00
108
1
1082
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 25 April 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
4
25
10
30
00
115
2020
4
25
13
00
00
115
1
1072
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 2 May 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
5
2
10
30
00
122
2020
5
2
13
00
00
122
8
1096
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 9 May 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
5
9
10
30
00
129
2020
5
9
13
00
00
129
1
1073
Expo K

Expo K

Saturday 16 May 2020
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2020
5
16
1
00
00
136
2020
5
16
1
00
00
136
1,8,13
1079
Friemel

Friemel

Saturday 23 May 2020
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
5
23
15
00
00
143
2020
5
23
18
00
00
143
1
1078
SOJA

SOJA

van Saturday 23 May 2020 20:00
tot Monday 23 March 2020 23:30
SOJA
2020
5
23
21
00
00
143
2020
3
23
24
30
00
82
23
1111
Tjieftjaf

Tjieftjaf

Friday 29 May 2020
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
5
29
1
00
00
149
2020
5
29
1
00
00
149
8
1102
Slotdag Kinderatelier

Slotdag Kinderatelier

Saturday 27 June 2020
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
6
27
1
00
00
178
2020
6
27
1
00
00
178
1
1080
Slotdag Tieneratelier

Slotdag Tieneratelier

Sunday 28 June 2020
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
6
28
1
00
00
179
2020
6
28
1
00
00
179
8
1104